Pereiti prie pagrindinio turinio
Trumpasis pagalbos numeris 1815
Trumpasis pagalbos numeris 1815

Kada kreiptis?

Ištikus kriziniam įvykiui, kuris paveikia žmonių grupę. Krizinis įvykis – tai netikėtas atsitikimas, kuris sukrečia organizaciją, bendruomenę, šeimą, žmogų ir yra susijęs su realia ar suvokiama grėsme žmonių sveikatai ar gyvybei. Vieni dažniausių tokių įvykių Lietuvoje yra susiję su netikėtomis kolegų, artimųjų mirtimis, bandymais nusižudyti, nelaimingais atsitikimais. Taip pat šiuo metu teikiame paslaugas ir karo Ukrainoje paveiktoms žmonių grupėms bei su jais dirbantiems specialistams. Skubi ir tinkama psichologinė pagalba po sukrečiančio įvykio gali padėti efektyviai sumažinti krizės keliamą riziką ilgalaikei žmonių psichikos sveikatai ir organizacijų veiklai.

Savižudybė ar savęs žalojimas

Jeigu nusižudė arba bandė žudytis, save žalojo jūsų įmonės, organizacijos narys, artimasis, o jūs ir jūsų komandos nariai jaučiate nerimą, patiriate emocinį stresą, psichologo konsultacija yra labai svarbi. Specialistai suteiks skubią psichologinę pagalbą, padės pasirūpinti jūsų emocine sveikata ir padės įvertinti, kaip toliau bendrauti su save žalojusiu ar bandžiusiu žudytis asmeniu.

Staigi mirtis ar nelaimingas atsitikimas

Nelaimingas atsitikimas, smurtas darbe, mokykloje ar šeimoje smarkiai paveikia su įvykiu susijusius asmenis, jie jaučiasi sutrikę, sunerimę ir sukrėsti. Šiuo atveju psichologo konsultacija gali padėti nusiraminti, sustabdyti jaučiamą nerimą.

Karo sukeltas nerimas

Nerimas dėl karo ir jo padarinių gali paveikti tiek organizacijas, tiek šeimas ar su karo pabėgėliais dirbančius asmenis. Nežinia, baimė dėl savo ar artimųjų saugumo ir neapibrėžtumas gali smarkiai paveikti emocinę sveikatą. Jeigu savo aplinkoje jaučiate nerimą dėl karo, dirbate su karo pabėgėliais ar ketinate keliauti į karo zoną padėti, susisiekite su mobilios komandos psichologais – jie suteiks jums svarbių žinių ir pagalbą.