Pereiti prie pagrindinio turinio
Trumpasis pagalbos numeris 1815
Trumpasis pagalbos numeris 1815

Kas mes esame?

Mobilioji psichologinių krizių įveikimo komanda (mobili krizių komanda) – tai krizių įveikimo specialistai, psichologės ir psichologai.

Kiekviena mobili krizių komanda suformuojama iš mažiausiai 2 psichologų, priklausomai nuo situacijos masto.

Mūsų paslaugos tikslas yra padėti organizacijai, bendruomenei, šeimai ar kitai žmonių grupei sustabdyti psichologinės krizės plitimą, suteikti pagalbą paveiktiems žmonėms ir užkirsti kelią krizės psichologinių pasekmių užsitęsimui. Padedame sumažinti emocinę įtampą, drauge ieškome būdų kaip žmogui atgauti darbingumą ir prisitaikyti prie pakitusios situacijos, kad galėtų kuo greičiau sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Įvykus krizei mobilios komandos specialistai organizacijų administracijoms ar jose sudarytoms krizių valdymo komandoms padeda suplanuoti krizės valdymo veiksmus, konsultuoja, kaip ir kam teikti informaciją apie įvykį, padeda nustatyti, kas gali būti labiausiai paveikti krizinio įvykio ir kokia parama tiems žmonėms tinkamiausia. Teikiamos individualios ir grupinės konsultacijos.

Mobilios komandos psichologai paslaugas teikia visoje Lietuvoje. Komandą sudaro mažiausiai 2 kvalifikuoti psichologės ir psichologai.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Kviečiame susipažinti su veiklos ataskaita: SC rezultatai 

REKOMENDUOJAME kiekvienai organizacijai turėti iš anksto paruoštą krizių valdymo planą ir numatyti, kas sudarys krizės valdymo komandą.